|
https://youtu.be/j80UUgnJ6Cw
СКААААААААААААААААААААЙП |
|
Мій перший телефон з тачскріном на Symbian! (В КОММЕНТАРАХ!)
Мой первый телефон с тачскрином на Symbian! (В КОММЕНТАРИЯХ!) My first Symbian phone with a touchscreen! (IN COMMENTS!) |
|
Вже декілька днів як основний засіб комунікації використовую Samsung Galaxy Note 10+ (версія з Exynos), який був знайдений майже місяць тому на вулиці в Ризі. Усе робіть - поки що ніяких проблем, усе робіть як потрібно!
Уже как несколько дней как основное средство связи использую Samsung Galaxy Note 10+ (на процессоре Exynos), который я нашёл уже почти как месяц назад на улице в Риге. Проблем никаких, полет нормальный. I have been using a Samsung Galaxy Note 10+ (with Exynos processor) as a main communication device for a few days, which I have found almost a month ago on the street in Riga. So far, no issues whatsoever. Показать больше |