З днем вишиванки!
Онлайн
|
З днем вишиванки!
|
Онлайн
|
Народ а для кого существует поле название и исполнитель??
|
Онлайн
|
Мем смішний, ситуація піздець. Я перший раз бачу, щоби люди скидалися на заставу, Петров, Ребров, це який там рівень виховання?? Скидатися на заставу людині, яка пару років скидала свою роботу, голови Офісу Президента - ворожці.
|
Онлайн
|
І вже кажучи про Україну, я є тою самою людиною, яка була незадоволена вибором Лелеки. Було враження, що вона той відбір купила, оскільки вона узагалі була непримітна у просторі (і це не про інформаційну бульбашку, а саме про загальний інформаційний простір український). Але є те, що є, у Threads фанати Джері Хейл до цього тижня, активно її срали, яка вона така сяка, а Джері Хейл була би ліпша, ну й мантра про перший не прохід, яка якби кожен рік.
Але чи паскудна пісня й номер? Ні, вона просто на євро могла загубитися, ще ніхто не знає яке місце у пів фіналі, але у фіналі вона виступає 7-ма після Греції. Шанс що на Україну всі підуть в туалет, ну думаю досить великий. Проте, можливо і у мене очікування занижені, або діаспора ще досить допоможе. Номер сам по собі красивий, й пісня слухається легко, ну й весь акцент на вокальній складовій, і тої самої "ноти". Напевно найбільш нервовий момент, коли вона ту ноту витягувала, бо тут певно всі глядачі молилися, аби вона то витягнула (особливо на фоні розмови, що на шоу для журі, не вийшло). Я ще тепер коли пишу допис, переслухав цей момент, вона з'їхала, але це не було чути паскудно, просто інакше. Та і у впринципі, коли вже підходить саме євро, вже пофігу яка така сяка Лелека, Циферблат чи Джері Хейл, тут вже думка аби у своїх все вийшло, і був прохід. Прохід є, а далі що буде у фіналі, то буде. Чекаю воїв, що Україна пройшла незаслужено, а пройшла бо війна. Можете й таке писати, ваше право, проте це не відміняє того факту, що в України красивий номер і пісня, і на відмінно від інших країнах, наживо прозвучала досить добре. Показать больше |
Онлайн
|
Пока в эту неделю идет евровидение, я пройти повз не мог. Тем более что у меня это конкурс смотрели все, ну и я уже в том числе, не говоря о том, что участвует и моя страна - Украина. И за два полуфинала довольно странное ощущение. Первый ощущался довольно предсказуем, и 10-ка у меня и не слишком набиралась, где гарантом было 6-7 стран. И неожиданностью стало скорее проход Бельгии, но и выбирать как оказалось не было сильно из чего. Весь смак оставили на второй полуфинал казалось бы, но и тут не шибко я и 10-ку не набрал (ладно 9-ку, ведь хотел дабы прошла и Украина), только когда огласили 7-х финалистов стало понятно что кто то с норм песней и номером пролетает (за Швейцарию конечно обидно). И в суме, много исполнителей так пели, что хотелось уши заткнуть. Про Украину напишу отдельно, но как прошел к примеру Кипр это остаеться вопрос, или Бельгия. Но, финал раставит все по местам.
Показать больше
|
Онлайн
|
Сегодня пока разговаривал, подумал про то, как я будучи школьником (там с первого по 3 клас наверно), залипал в играх в вк. Ну у меня и комп не тянул большие нормальные игры, да и не знаю чем, меня привлекали игры которые были тогда. Был момент когда вся школа играла в Запорожье и соревновалась кто первый будет по рейтингу, был момент когда грал в Бой с тенью первый, ну еще в какие то гордостроительные симуляторы ну или фермы, сочи 2014, с птичками что то, наноферма, fishdom. Много правда уже и не вспомню, может вы еще застали времена 2012-2015 года, в плане игр во вконтакте (а может даже хотите их и в OpenVK вдруг).
Танки онлайн и копатель онлайн я помню, но мой комп их не тянул, так что нормально я в них и не играл. Только потом в танки онлайн смог норм поиграть. Показать больше |