Закрыть
Олексій Тимуша
был в сети сегодня в 21:29

Олексій (Tuk_Tun) Тимуша

Сиджу у качані
Местоимения: он/его
Семейное положение: Не женат
Дата регистрации: 14 декабря 2025 в 12:03
Родной город: Тернопіль
Полит. взгляды: Либертарианские
День рождения: 1 января 2001, 25 лет
Информация

Контактная информация

Электронная почта: [email protected]
Telegram: @nasho_vono_vam
Город: Київ

Личная информация

Интересы: Стара техніка, софт, політика, можливо ще щось)
Любимая музыка: Немає (не слухаю)
Любимые фильмы: Ти - космос
Любимые ТВ-шоу: Говорить Україна
Любимые книги: Скотохутір
Любимые цитаты: Пропало всьо
Любимые игры: карти
О себе: Кухар-опозиціонер на західних грантах в еміграції без важелів впливу
Стена 132 записи Все
Я навіть не знаю з чого почати, те що два дня тому виставили швидше як мем, чого вона з таким беком, полізла верифіковувати картку, зараз відчувається як якесь дежавю. По-перше, я переконався що у мене думка стади, а по-друге у цій ситуації нема правильного і не правильного. І я зараз не про політику, а про дії пана Гороховського, і цієї дівчини. Однозначно, весь український простір здригнув, бо окрім цього срачу, пересрали і власники рахунків монобанку, а ще більше пересрали, коли поняли, що та сама банківська таємниця грубо порушена. Маю надію що діло до вибачень дійде, від СЕО monobank. зараз увагу на дівчину. Хтось з нею зв'язався, приклав скрін, де вона ще й сама пояснила, що то є прапор Словенії. Багато було аналізів, а чи дійсно то був прапор, а чи це не ШІ і т.д., але на мій погляд вона лише дала привід пліткам, коли вона НЕ СФОТОГРАФУВАЛА ту саму стіну, де вона робила фото. Вона могла зразу розставити усі крапки, але доставила більше знаків питання. Тому у цій історії ніхто не переможець. Ні Гороховський, який зразу подумав за прапор рф і порушує умови праці банку (більше того, зараз починають писати про внутрішній чат монобанку, де обговорюють фото чужі), ні дівчина, яка не може надати адекватні докази того, що це не те, що подумали усі. Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии (1)  |  Поделиться
Шановний Дмитро (Безфамільний) Кримський, мені щиро прикро, що ви йдете з OpenVK вже не знаю який раз, але вашого повернення ми НЕ чекаємо. Ми знаємо, що скоро ви зареєструєте новий обліковий запис і далі почнете тероризувати місцеву стрічку вашими шитпостами, і хоч весь Крим поставте сторожами, це не поможе. Тіньовий бан і гнів місцевої спільноти не був з нічого, це був прямий наслідок ваших шитпостів та погроз. Але все таки тут ніхто зразу зі злом, до вас не ставився, хтось помагав жорстоко й прямо, хтось м'яко і завуальовано, але у данному випадку вам дійсно не варто сидіти в OpenVK, поки нне переглянете себе особисто. Сподіваюся ви знайдете для себе комфортну інформаційну бульбашку, без хейтерів, не будете лізти туди, де до вас ставляться ворожо, і будете жити своє щасливе життя. Щасти вам! Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
« 6 7 8 9 10 »