Закрыть
Соляртиэль Тян
была в сети вчера в 21:02
Ошибка доступа
Настройки приватности этого пользователя не разрешают вам смотреть на его страницу.

Соляртиэль (~S0ЛRТNЭЛb~) Тян

I. L0V3. U. <3
Местоимения: она/её
Семейное положение: Не выбрано
Дата регистрации: 11 мая 2025 в 18:38
Полит. взгляды: Не выбраны
День рождения: 12 июля
Информация

Контактная информация

Telegram: @Solarthiel
Личный сайт: https://solarthiel.rf.gd
вк: https://vk.com/solarthiel

Личная информация

Интересы: Рисование, музыка, коддинг на HTML, изучение интернета двухтысячных.
Любимая музыка: Future House, Techno, Chiptune, Trance (P.S. - любимый трек - Heaven от ~EnV~)
Любимые фильмы: Идиократия (2006)
Любимые книги: Серия книг; "Коты-Воители" от Эрин Хантер. Книга; "Светлый Человек" от Макса Максимова.
Любимые цитаты: "Зачем мне приложение, если есть сайт с таким же функционалом?" ©я
Любимые игры: That Level Again
О себе: Начинающая художница. Люблю рисовать,слушать музыку и котов:3 Любимый цвет - фиолетовый, время года - зима. Иногда делаю пиксельные гифки и пишу небольшие коды на HTML. Люблю изучать интернет двухтысячных (Adobe Flash my beloved!!!)
Аудиозаписи
41 аудиозапись
DCX Flying High
02:53
High, high (Flying high)
I'll be back and then you'll be mine
High, high (Flying high)
I'll be back and then you'll be mine

Time is passing by, you gotta make it through the night
Until the morning you say "Goodbye, for now darling."
Maybe you will come back, on another day you'll do that
Go away with the wind, it takes you now
(Drop that beat!)
We are flying high
Saying farewell would be a lie
There's no need tonight to spend a sleepless lonely night
We are flying high
There's no way to say goodbye
You're denying, why?
I'll be back and then you'll be mine

Time is passing by, you gotta makе it through the night
Until the morning you say "Goodbye, for now darling."
Maybе you will come back, on another day you'll do that
Go away with the wind, it takes you now
(Dj-dj pump this party)

We are flying high
Saying farewell would be a lie
There's no need tonight to spend a sleepless lonely night
We are flying high
There's no way to say goodbye
You're denying, why?
I'll be back and then you'll be mine

It's night, you gotta be the fly
Flying to the lamp, burning her little chances in the light
She'll never learn to bite, but for now you cannot fight
And you're here to do it tight, burn your wings now and cry
Long time passed to do that and you plainly got a chance to be my mistress, you had to go
If you want to fly on, please drop out before fall, waiting for the last call, and you never say no

Time is passing by, you gotta make it through the night
Until the morning you say "Goodbye, for now darling."
Maybe you will come back, on another day you'll do that
Go away with the wind, it takes you now

We are flying high
Saying farewell would be a lie
There's no need tonight to spend a sleepless lonely night
We are flying high
There's no way to say goodbye
You're denying, why?
I'll be back and then you'll be mine
F-777 Skittles - F-777 (ID: 408406)
03:13
This track can be found at: https://www.newgrounds.com/audio/listen/408406
F-777 "Before Mydnite" F-777 (ID: 108133)
02:34
This track can be found at: https://www.newgrounds.com/audio/listen/108133
Подарки
20 подарков
Стена 152 записи Все
С первым днём лета!!! Людям, которые сдают экзамены - удачи!!!
А у меня ливень идёт :/...
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
а я знаю, чем вы сейчас занимаетесь. вы читаете этот пост (точнее, уже дочитали) :)))
Пожаловаться  |  Комментарии (4)  |  Поделиться
ложные Надежды. почти буквально.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
1 2 3 4 5 »